Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Wynajem sali

 Eleganckie wnętrza Pałacu Czeczów w Kozach dają wiele możliwości do zorganizowania imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturalnych, spotkań, eventów firmowych, przyjęć lub konferencji.


Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka pałacowych sal i pomieszczeń, które dodadzą wyjątkowości i prestiżu Państwa imprezom.Propozycje sal i pomieszczeń pod okazjonalny wynajem:


 


SALA KONCERTOWA


Jest to najbardziej reprezentacyjna sala Pałacu Czeczów, posiadająca wspaniały klimat za sprawą, neoklasycystycznych zdobień oraz wyjątkowego żyrandola. Wartością dodana jest również, znajdujący się w sali wysokiej jakości fortepian, który może nadać dodatkowych walorów artystycznych Państwa spotkań.


Ilość miejsc: 70


                 
GALERIA


Wyjątkowym wnętrzem jest pałacowa Galeria z niewielkim zapleczem kuchennym. Jest miejscem na kameralne spotkania przy deserowym poczęstunku lub na prezentację wystaw artystycznych.


Ilość miejsc: 25


Zastawa: filiżanki, talerzyki deserowe, sztućce, kieliszki na wino (do 100 sztuk)


 


 


 
SALA KONFERENCYJNAPomieszczenie z możliwością zorganizowania kameralnych spotkań, szkoleń, spotkań biznesowych i rekrutacyjnych.
Ilość miejsc: 12


  


SALA TEATRALNASala teatralna znajduje się na I piętrze Pałacu Czeczów z widokiem na park. Wyposażona jest w lustra wzdłuż dwóch ścian oraz rozkładane krzesła w ilości 50 sztuk.
Pomieszczenie bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce pokazów, warsztatów, kameralnych prelekcji oraz jako zaplecze bankietowe w trakcie spotkań realizowanych w sali koncertowej. 


SALA PLASTYCZNA


Sala plastyczna wyposażona jest w aneks z szafkami i umywalkami, przydatnymi na co dzień podczas prowadzenia zajęć plastycznych, technicznych lub rękodzielniczych.


Z racji dostępu do sali z głównego holu i sąsiedztwa z innymi pomieszczeniami oraz swojego wyposażenia, daje możliwość kreatywnego wykorzystania przez wynajmującego.


  


 Sale Domu Kultury w Kozach


 


Zainteresowała Cię sala widowiskowo-bankietowa, zapoznałeś się z regulaminem Domu Kultury i uznałeś, że to dobre miejsce na twoją imprezę, to postaw pierwszy krok.


KROK 1
Sprawdź czy sala widowiskowo-bankietowa jest wolna w terminie Cię interesującym tel.: 33 8174232. To nie jest rezerwacja!!!
Jeśli termin jest wolny, to nie zwlekaj i wykonaj następny krok.

KROK 2
Odwiedź Dom Kultury (miło będzie, gdy uprzedzisz o swojej wizycie telefonicznie 33 8174232 – od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00), by dokładnie obejrzeć udostępniane pomieszczenia. Staraj się dokładnie obejrzeć salę, sąsiadujące pomieszczenia, zaplecze kuchenne i wyposażenie. Zadawaj pytania – odpowiemy.

Jeśli wiesz już wszystko i zdecydowałeś się skorzystać z sali widowiskowo-bankietowej, to zrób następny krok.

KROK 3
Podpisz umowę wstępną, która zagwarantuje Ci termin. To jest rezerwacja!

Możesz poświęcić się innym sprawom organizacyjnym, ale na 90 dni, lecz nie później niż 30 dni przed terminem imprezy (np. wesela) wykonaj następny krok.

KROK 4
Nie rozmyśliłeś się i wszystko jest Ci znane, to podpisujesz umowę na wynajem sali widowiskowo-bankietowej i masz zagwarantowane wszystkie warunki najmu.

KROK 5
Przekazanie pomieszczeń najemcy lub osobie upoważnionej przez najemcę (podpisanie protokołu przekazania i przekazanie kluczy). Teraz Ty jesteś gospodarzem sali widowiskowo-bankietowej.

Po imprezie (np. wesele), mimo zmęczenia prosimy byś znalazł siłę na ostatni krok.

KROK 6
Zwrot pomieszczeń (protokół przekazania i przekazanie kluczy) oraz ostateczne rozliczenie.


 


Świetlica (sala nr 11)
na inne cele niż w/w.


Bez zaplecza kuchennego
 


Wnioski (zalecana forma pisemna) o rezerwację sal i sprzętu przyjmuje pracownik upoważniony do kontaktów z klientem, a potwierdza przyjęcie rezerwacji kierownik administracyjny lub dyrektor Domu Kultury w Kozach.


O kolejności z korzystania z pomieszczeń, sprzętu i nagłośnienia decyduje kolejność rezerwacji z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo przysługuje działaniom zgodnie z poniższą hierarchią:


1) Działania w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa ludzi.


2) Realizacja wcześniej podpisanych umów najmu (np. przyjęcia weselne).


3) Działania Domu Kultury w Kozach.


4) Działania Urzędu Gminy w Kozach oraz Rady Gminy w Kozach.


5) Działania stowarzyszeń, zespołów i grup zainteresowań działających przy Domu Kultury w Kozach.


6) Działania Gminnych Instytucji Kultury i placówek oświatowych.


7) Pozostałe działania.
CENNIK (pdf) kliknij, aby pobrać


Opłaty za wynajem sali zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Domu Kultury w Kozach z dnia 19.04.2021 w sprawie określenia zasad udostępniania pomieszczeń i sprzętu oraz pobierania i wysokości opłat za krótkotrwałe korzystanie z pomieszczeń w budynkach: Domu Kultury w Kozach przy ul. Krakowskiej 2 w Kozach, Pałacu Czeczów przy ul. Krakowskiej 5 w Kozach oraz nagłośnienia i innego sprzętu stanowiącego ich wyposażenie.


 

Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl