Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Oferta do sponsorowania


  OFERTA SPONSORSKA

 

Przedstawienie możliwości informacyjno-promocyjnej

dla podmiotów gospodarczych podczas Dni Kóz 2022

 

Termin przyjmowania ofert: do 15 kwietnia 2022 r.

 


O nas


Oj, jest moc! Wieś Kozy na południu Polski, u stóp Hrobaczej Łąki, w pasmie Beskidu Małego, to ewenement nie tylko z samej nazwy, ale…


To największa wieś w Polsce, 13500 mieszkańców o sporych ambicjach i wymagających. Samodzielna gmina (jednorodny organizm, bez sołectw i miejscowości satelitarnych), a w niej: okazały platan w zabytkowym parku, 4 przedszkola, 3 szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące, 3 parafie i skupiający najwięcej uwagi Dom Kultury wraz z Pałacem Czeczów.


Moc przekłada się na efektowne działanie – doroczne imprezy manifestujące tutejszy potencjał – Dni Kóz. Imprezy realizowane w wielu przestrzeniach: estradzie, parku, kamieniołomie, pałacu… Towarzyszy im Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych „Złota Trąbka”…


Uczestnicy, to nie tylko mieszkańcy wsi Kozy, ale i przyjezdni, którzy bywa, że doświadczając mocy tego miejsca, podejmują decyzję o osiedleniu się właśnie tu.


Warto czerpać z tej mocy do swoich działań, by osiągać sukcesy.

 

 

Coroczne dwudniowe obchody Dni Kóz odbywają się w centrum gminy Kozy na placu targowym przy ulicy Szkolnej. Usytuowanie oraz przestrzeń daje wiele możliwości promocji i reklamy firmy, marki lub produktu i gwarantuje dotarcie do bardzo dużej ilości odbiorców. Uczestnicy imprez to nie tylko mieszkańcy gminy i powiatu, ale również goście z całego kraju, a nawet spoza granic (uczestnicy festiwalu ZŁOTA TRĄBKA).


Propozycja i warunki współpracy

 

Proponowane formy:


Wkład finansowy – środki pieniężne, w tym także darowizny, pokrycie kosztów promocji (drukowanie plakatów, ulotek, wykonanie standów, banerów itp.), na podstawie przedstawionych faktur lub jako usługa wykonana przez sponsora, wartość przeprowadzonych działań promocyjnych.


Wkład rzeczowy – nagrody rzeczowe, produkty firmy, sprzętu, gadżety sponsorskie.


Wkład usługowy – wykonanie usługi na rzecz imprezy, akcje animacyjne.

 

 

Szczegóły oferty sponsorskiej wraz z pakietami sponsorskimi (pdf) - kliknij, aby pobrać

 

 

 

***

 

Dom Kultury w Kozach to doświadczony partner dla podmiotów gospodarczych

oczekujących promocji lub reklamy w trakcie działań kulturalnych.

 

 

 

 

Imprezy organizowane przez Dom Kultury okazują się
dobrym nośnikiem informacji, o czym świadczy wieloletnia współpraca z liderami gospodarczymi Podbeskidzia. Dni Kóz, Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych – ZłotaTrąbka, czy też uroczystości dożynkowe – to okazja dotarcia z reklamą do kilku tysięcy odbiorców.

 

 

 


Nasze działania adresowane do wybranych grup stają się możliwością selektywnego wyboru klienta.

Nie boimy się wyzwań, co pozwala na tworzenie nowych form umożliwiających lokowanie produktu w trakcie imprezy.

 

 

 

 

 

 Funkcjonowanie zespołów artystycznych, ich atrakcyjność, repertuar, widowiskowość, mobilność to także potencjał, wobec którego osoby odpowiadające za promocję i reklamę nie powinny przechodzić obojętnie…

 

 

 

 

 

Powyższe, to tylko zasygnalizowanie możliwości, jakie niesie współpraca z Domem Kultury w Kozach, do której zachęcamy i oczekujemy propozycji.

 

 

 

Dom Kultury w Kozach

ul. Krakowska 2

43-340 Kozy

tel. 33 8174232

e-mail: domkultury@dk.kozy.pl
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl