Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Archiwum

Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z zakresu dat:

Święto wiatru halnego w Kozach

10 października 2021

MathRiders zaprasza na zajęcia w nowym roku szkolnym

Oferta zajęć w Domu Kulturyw Kozach na rsezon 2021/2022

Sezon 20211/2022

 

Chór Domu Kultury czeka na Ciebie!

ZAPRASZAMY DO ORKIESTRY!!!

Oferta zajęć Młodzieżowej Orkiestry Dętej - nauka gry na instrumentach dętych i perkusyjnych dla obecnych i nowych uczniów Nauka gry na instrumentach dętych i perkusyjnych prowadzona jest dla kandydatów do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Uzależniona jest m.in. od zapotrzebowania orkiestry, dostępności instrumentu oraz godzin instruktorskich. Lekcja gry na instrumencie trwa jedną godzinę zegarową (60 minut) dla osób zaawansowanych - dopłata za lekcje 80 zł - opłata za miesiąc lub pół godziny (30 minut) dla osób początkujących – dopłata za lekcje 40 zł - opłata za miesiąc. Ze względu na ograniczoną ilość instrumentów do wypożyczenia, mile widziany własny. Ponadto: - teoria muzyki – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu - zajęcia w sekcjach instrumentalnych – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu - próby zespołu – praca nad repertuarem koncertowym DOŁĄCZ DO NAS I GRAJ Z NAMI! Gwarantujemy muzykowanie w miłej atmosferze, koncerty, wyjazdy i dobrą zabawę. SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: piątek – 17 IX 2021, godz. 18:00 sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach ul. Krakowska 2 Zapraszamy rodziców i opiekunów obecnych oraz przyszłych uczniów. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Domu Kultury w Kozach, tel. 338174232.

 

 

Wernisaż wystawy prac plastycznych Patryka Owcarza

12 września 2021

Zapraszamy na  wernisaz wystawy prac plastycznych Patryka Owcarza  niedziela - 12 września 2021 godz. 18:00 Pałac Czeczow w Kozach  z gościnnym koncertem Niezależnego Zespołu Miłośników Muzyki "Brasownik"

Wycieczka UTW - Hala Jaworowa - Kotarz

30 września 2021

W czwartek - 30 września - zapraszamy na wycieczkę ścieżkami Beskidu Śląskiego: z Przełęczy Salmopolskiej (Biały Krzyż) przez Grabową, Halę Jaworową na Kotarz i z powrotem. Wycieczka ma charakter prywatny na zasadzie samoorganizacji. Mile widziane osoby z własnym transportem mogące zabrać innych uczestników. Zapraszamy nie tylko słuchaczy UTW. Prosimy o przekazywanie niniejszej informacji dalej tak, aby dotarła do wszystkich zainteresowanych.

Grupa Wokalna - nowy sezon 2021-2022

KOZAK 2021

26 września 2021

Koziańskie Stowarzyszenie Staw Kamieniołom oraz Dom Kultury w Kozach zapraszają na III Rodzinne Grzybobranie KOZAK 2021 Zawody odbędą się 26 września 2021 r. (niedziela) na terenie Lasów Państwowych w okolicach Hrobaczej Łąki. Czas rozpoczęcia i miejsce startu są dowolne, jednak dla chętnych wyjście z certyfikowanym grzyboznawcą nastąpi o godz. 8:30; zbiórka przy szlabanie na końcu ulicy Beskidzkiej. Miejsce i czas zakończenia zawodów - schronisko na Hrobaczej Łące o godz. 12:30. Klasyfikacja grzybów oraz ważenie i mierzenie przez certyfikowanego grzyboznawcę będzie trwać od godz. 12:00 do 13:00. Wręczenie nagród planowane jest na godzinę 13:30. Najlepsze KOZAKI otrzymują nagrody zgodnie z klasyfikacją. Klasyfikacja: - najwięcej grzybów (waga); - największy grzyb - (średnica kapelusza); - najliczniejsza rodzina z dziećmi biorąca aktywny udział; - najstarszy i najmłodszy uczestnik. Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają poczęstunek. Zapraszamy!

Akademia Tańca Studia MOVEMENT zaprasza


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl