Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Archiwum

Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z zakresu dat:

Szopka Roku 2021 wybrana!


SZOPKA ROKU 2021

Autorzy: Bartosz Gmaj i Mateusz Gmaj

GRATULUJEMY!

Koncert przedświąteczny zespołu Brasownik

19 grudnia 2021

Zimowa aura za oknami i powoli spadający śnieg zwiastują zbliżające się święta Bożego Narodzenia. To wspaniały czas na kolędowanie i słuchanie nastrojowych, świątecznych kompozycji. W związku z tym serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Brasownik, podczas którego muzycy zaprezentują wiele nowych utworów. Nie zabraknie również wokalistów, którzy urozmaicą wydarzenie. W ubiegłym roku mimo wielkich planów, nie było możliwości zorganizowania muzycznego spotkania, dlatego niezmiernie się cieszymy, że w tym roku odbędzie się świąteczny koncert.   Spotkajmy się 19. grudnia 2021 r.  w Pałacu Czeczów o godzinie 18.00  i poczujmy wspólnie świąteczną atmosferę,  otuleni dźwiękami najpopularniejszych  grudniowych melodii i najpiękniejszych kolęd.

Wystawa szopek bożonarodzeniowych

19 grudnia 2021

Plakat - zapraszamy na wystawę szopek bożonarodzeniowych do Pałacu Czeczów w Kozach, w niedzielę, 19 grudnia 2021, w godzinach od 9:00 do 16:00. O godz. 16:00 zostaną ogłoszone wyniki i rozdanie nagród.

UTW zaprasza na wykład

14 grudnia 2021

Cyfryzacja daje nam ogromne możliwości. Dzięki niej możemy więcej zobaczyć, usprawnić nasze działania, podzielić się wrażeniami, wykorzystać właściwości błyskawicznej komunikacji. Niestety, niesie ona ze sobą liczne zagrożenia.   Na co musimy uważać, jak możemy się chronić, czy istnieją sposoby ominięcia niebezpieczeństwa? Jak być świadomym użytkownikiem cyfrowego świata? Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć Sebastian Harężlak.   Wykład będzie można śledzić również na żywo w Internecie, dzięki transmisji online na kanale YouTube Domu Kultury w Kozach.  Zapraszamy!

 

Spektakl odwołany

XXI Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2021

Dołącz do zespołu!

Świąteczny Kiermasz Rzeczy Ładnych

5 grudnia 2021

UTW zaprasza na wykład

30 listopada 2021

Koziański Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykład Dawida Stańka - Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona - 30 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach. ZAPRASZAMY

UTW zaprasza na wykład

7 grudnia 2021

Kolejne wtorkowe spotkanie i „Cztery obrazy z historii Kóz” w opowieści Mirosława Frączka, czyli o drewnianym suficie z dawnego kościoła, o zamku na Wołku, terrorze „Czerwonej wdowy” i koziańskich nazwiskach w XVI wieku.  Zapraszamy!


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl