Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Archiwum

Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z zakresu dat:

Wystawa fotografii -

1 lutego 2022

UTW zaprasza na wykład

25 stycznia 2022

Salsa w Kozach

Zapraszamy na nowy kurs tańca w Kozach - SALSA KUBAŃSKA W PARACH, poniedziałek, godzina 21:00, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach - Szczegóły pod numerem telefonu: 506410353

Ferie z Domem Kultury w Kozach

14-18- lutego 2022

FERIE Z DOMEM KULTURY W KOZACH KOLEJ NA RĘKODZIEŁO Dom Kultury w Kozach zaprasza na zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat podczas ferii zimowych w dniach 14-18 lutego 2022 r., w godz. 9:00-14:00. Ilość miejsc ograniczona. Koszt 250 zł od osoby. Zapisy i płatność w biurze Domu Kultury w Kozach. Szczegóły na stronie www.domkultury.kozy.pl W programie: ZAJĘCIA TWÓRCZE - Ceramika, malarstwo akrylowe dekoracyjne, - próby szkicu sylwetki damskiej, - kompozycje z drobnych dekoracji i błyszczących guzików, - miniatury tkackie, - malarstwo abstrakcyjne gestu - tworzenie makiety kolejowej, WYCIECZKI - wyjazd na spektakl teatralny do bielskiego Teatru Lalek Banialuka - przejazd pociągiem i zwiedzanie zajezdni kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie z przyczyn obowiązujących obostrzeń covidowych.

UTW zaprasza na wykład

18 stycznia 2022

X Koziański Wieczór Kolędowy 2022

12 stycznia 2022

KONCERT NOWOROCZNY MOD

8 stycznia 2022

Koncert Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Kóz - 8 stycznia 2022, godz. 19:15, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach. ZAPRASZAMY.

Spotkanie z Kolędą 2022

9 stycznia 2022

Projekt: KARUZELA NA RONDZIE - instalacja w przestrzeni miejskiej

14 stycznia 2022

Koncert - muzykowanie przy świątecznym stole

29 grudnia 2021

Chór oraz Grupa Wokalna Domu Kultury w Kozach zapraszają na koncert: Muzykowanie przy świątecznym stole - środa - 29 grudnia 2021 r., godz. 18:30, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach.  Bilety w cenie 20 zł/os do nabycia w biurze Domu Kultury w Kozach.  Wprowadzimy Państwa w świąteczny klimat za sprawą wyjątkowych kolęd i pastorałek.  Wystąpią:  Chór Domu Kultury w Kozach, Grupa Wokalna Domu Kultury w Kozach, Soliści: Sylwia Drewnicka, Anna Dudziak, Dariusz Dzida, Kinga Harat, Małgorzata Łodziana, Jolanta Naglik-Dzida, Anna Presz, Laura Warszawska, Krzysztof Konopka – harmonijka, Paweł Stępień – piano, Sebastian Harężlak – prowadzenie, dyrygentka – Anna Czaplińska-Syjota, Scenariusz – Anna Dudziak.


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl