Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Archiwum

Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z zakresu dat:

Wesołych Świąt!

Dziękujemy za tę nawet najmniejszą chwilę, gdy dane nam było zetknąć się w mijającym roku i mimo ograniczeń, izolacji, wbrew poczuciu niepewności, lecz z ogromną nadzieją na lepsze jutro, ślemy życzenia świąteczne.  Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok niechaj wesprze w prawdzie, wzajemnym szacunku, przyjaźni i miłości oraz zwróci, co utracone – możliwość bycia razem. Na tę wyjątkową chwilę życzymy ciepła w otoczeniu bliskich, zaczerpnięcia radości oraz nadziei, która teraz przybywa do naszych domów.  Wesołych Świąt Dyrekcja i Pracownicy Domu Kultury w Kozach

Latawce nad Kozami

Kolędowanie z ZPiT KOZIANIE

Boże Narodzenie z Chórem Domu Kultury w Kozach

Pierwsza Gwiazda

Świąteczny muzyczny upominek Grupy Wokalnej

24 grudnia 2020

Szopka Roku 2020 wybrana!

Wyniki XX Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2020 Tegoroczna edycja konkursu przeniosła się całkowicie w świat Internetu. Do konkursu zgłoszono tym razem 24 prace w wykonaniu 36 autorów. Organizatorzy, jak i Jury zachwyciło się mnogością pomysłów i technik wykonawczych nadesłanych prac, spośród nich w formie głosowania wyróżniło 10 miejsc i przyznało tytuł Szopki Roku 2020.  Wyniki konkursu:  Miejsce X przyznano pracy nr 13 autorstwa Łukasza Zawiślaka, IX miejsce pracy nr 5 – Dominiki Szeligi, VIII miejsce pracy nr 14 autorstwa Mai Nycz i Marty Nycz, VII miejsce przyznano zbiorowej pracy nr 19 – autorstwa Judyty, Macieja, Magdaleny i Mateusza Moskalów, miejsce VI trafiło do Zofii Oczko za pracę nr 24, V miejsce przyznano pracy nr 22, którą wykonała Wiktoria Rasała wraz z dziadkiem Andrzejem Drozdem, IV miejsce otrzymała praca nr 3 w wykonaniu Bogumiły Kamyszek, III miejsce przyznano pracy nr 1 autorstwa Agnieszki Dembończyk, II miejsce za pracę nr 2, którą wykonał Arkadiusz Boczek, I miejsce przyznano pracy nr 18 wykonanej przez Mateusza i Bartosza Gmaj, z kolei tytuł Szopki Roku 2020 przyznano pracy nr 10, którą wykonali Julia Stwora i Wojciech Stwora.  Ponadto na stronie konkursu w serwisie Facebook odbyło się głosowanie, w którym internetowa publiczność przyznała Nagrodę Internautów szopce bożonarodzeniowej wykonanej przez Arkadiusza Boczka (praca nr 2).  Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za liczny udział w konkursie.  Organizatorzy życzą wszystkim uczestnikom konkursu wszystkiego dobrego, zdrowia, radości, oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym 2021 Roku.  Informujemy, że wręczenie nagród i dyplomów nastąpi po Nowym Roku w Domu Kultury w Kozach, o czym uczestnicy zostaną poinformowani w wiadomości e-mail.

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 2316).

Przedłuża się do dnia 17 stycznia 2021 r. zawieszenie działalności Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, zajęć grupowych, warsztatów oraz form pokrewnych niezwiązanych z przygotowywaniem wydarzeń artystycznych.

 

Zapowiedź filmu pt. LATAWCE NAD KOZAMI

Zapowiedź sentymentalnej podróży w czasie...
"Latawce nad Kozami" - film dokumentalny
Premiera filmu: 24 grudnia 2020KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 2091) przedłuża się do dnia 27 grudnia 2020 r. zawieszenie działalności Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, zajęć grupowych, warsztatów oraz form pokrewnych niezwiązanych z przygotowywaniem wydarzeń artystycznych.
Zajęcia, które są elementem przygotowania do wydarzenia artystycznego odbywają się bez istotnych zmian (zachowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego).
Zajęcia, które nie są powiązane z przyszłym wydarzeniem artystycznym nie mogą być realizowane i ulegają zawieszeniu (np. kurs tańca, gimnastyka dla seniorów).
Podmioty współpracujące w zakresie działalności kulturalnej winny jasno określić cel swojego działania i jeśli nie wiążą swojej działalności z przygotowaniem przyszłego wydarzenia artystycznego winny zawiesić lub zmienić na online formę pracy.
Podmioty korzystające z pomieszczeń do innej niż działalność kulturalna winny postępować wg przepisów dotyczących ich branży.


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl