Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Archiwum

Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z zakresu dat:

UTW zaprasza na wykład

18 maja 2021

 We wtorek 18 maja 2021 o godz. 16:30  zapraszamy na spotkaniena kanale YouTube Domu Kultury w Kozach  z Panią Małgorzatą Martyniak  - Prezesem Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół  Osób z Zespołem Downa „Wielkie Serce”.

 

Międzynarodowy Dzień Tańca

 

       Etiuda taneczna Grupy RootArt i Sary Handzlik

UTW zaprasza na wykład

20 kwietnia 2021

Uniwersytet Trzeciego Wieku  zaprasza na spotkanie  z Kazimierzem Polakiem  Igrzyska olimpijskie na znaczkach pocztowych  20 kwietnia 2021, godz. 16:30  w serwisie YouTube Dom Kultury Kozy

 

Koziańskie anegdoty - konkurs

Plakat - kozianskie anegdoty - konkurs


Koziańskie anegdoty

10 października 1991 roku grupa kozian spotkała się z Janem Pawłem II na audiencji w Watykanie. Papież z uśmiechem na twarzy zwrócił się do nich: Czy na stacji nadal wołają Kozy – wysiadać! A jak wy odpowiadacie? – Nie powiem.

Takich opowieści zapewne znamy wiele. Warto je zachować i podzielić się nimi.

Dom Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kozach zaprasza wszystkich chętnych do udziału w nowym konkursie „Koziańskie anegdoty”. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie anegdoty, krótkiej, zabawnej, osobistej lub zasłyszanej historii związanej z naszą miejscowością i życiem mieszkańców Kóz.

Zasady udziału w organizowanym Konkursie, warunki uczestnictwa określa regulamin.

 

 

Przyszli my tu po śmierguście

 

Będzie Cię brak...

 

Sławek to nie tylko nagłośnieniowiec spełniający z ojcowską cierpliwością „zachcianki” młodych artystów, ale także konstruktor niezliczonych rozwiązań racjonalizatorskich w Domu Kultury, które zawsze cechowała prostota i niezawodność. To Sławek zrealizował całe oświetlenie sceny i sterowanie świateł. Wymyślił technologie realizacji projekcji obrazu na scenie. Nie było dla niego sytuacji niemożliwej – zawsze znalazł rozwiązanie i to bardzo proste oraz bezpieczne rozwiązanie. Po mistrzowsku organizował obsługę techniczną imprez. Potrafił zorganizować, przygotować i obsłużyć wielką imprezę rozgrywająca się w wielu miejscach jednocześnie. Długo będą niedościgłe jego realizacje obsługi Dni Kóz czy Dożynek wojewódzkich realizowane w wielu miejscach jednocześnie. Wszystko co robił, realizował z wielką odpowiedzialnością – to musiało działać. Można było powierzyć mu odpowiedzialność i być spokojnym o bezpieczeństwo. Solidny, punktualny, uczynny, pracowity… tych przymiotników można wypisać długą listę.

Odbiór nagród

Z powodu obostrzeń odbiór nagród oraz prac konkursowych

będzie możliwy po Świętach Wielkanocnych.


Prosimy o wcześniejszy kontakt (po 6.04.)

z biurem Domu Kultury w Kozach i umówienie terminu odbioru

- tel. 338174232.


PISANKA ROKU 2021

Pisanką Roku została praca nr 26 autorstwa Wiktorii Stolarczyk
Pisanką Roku 2021

została praca

autorstwa

Wiktorii Stolarczyk

 

GRATULUJEMY!

.

Łączymy się w bólu ze wszystkimi odczuwającymi smutek po odejściu Grzegorza Szetyńskiego – człowieka prawdziwie serdecznego.

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 512)

do dnia 9 kwietnia 2021 roku działalność Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, wystaw, zajęć grupowych, zajęć indywidualnych, warsztatów oraz form pokrewnych związanych z przygotowywaniem i realizacją wydarzeń artystycznych jest zawieszona.Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl