Zapraszamy na spotkanie

19 listopada 2021

W związku z przygotowaniem wniosku projektowego „Artystyczna integracja pokoleń  - odnowa tradycji muzycznych”  zapraszamy byłych muzyków koziańskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej na spotkanie w najbliższy piątek - 19.11.2021 o godz. 17:15 do Domu Kultury w Kozach. Przyjdź, dowiedz się więcej i dołącz do projektu!

UTW zaprasza na wykład

16 listopada 2021

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kozach  zaprasza na wykład Jacka Kachla  pt. "Jak Bielsko z Białą się łączyło i co z tego wynikło."     16 listopada 2021, godz. 16:30,  Pałac Czeczów w Kozach

Zarażona Poezją - Wieczór z piosenką autorską Magdaleny Kubicy

23 i 26 listopada 2021

Zapraszamy na  Wieczór z piosenką autorską  Magdaleny Kubicy  ZARAŻONA POEZJĄ     przy fortepianie - Dariusz Biela  prowadzenie Wojciech Rusztyn   Pałac Czeczów w Kozach  wtorek, 23 listopada 2021, godz. 16:30  piątek, 26 listopada 2021, godz. 18:30     Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.  Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2.

Wyniki XXVI Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej

Zdjęcie uczestników XXVI Konkursu recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Kozy 2021

Wyniki konkursu fotograficznego Kozy, kozianie - zapis subiektywny 2021

Do trzech razy Czechow - zapraszamy na spektakl teatralny!

19 listopada 2021

Zapraszamy na spektakl teatralny wg opowiadań Antoniego Czechowa pt. Do trzech razy Czechow w wykonaniu Teatru Seniora Dlaczego NIE RAZEM? piątek - 19 listopada 2021 r., godz. 19:00, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach. Wstęp wolny.

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości - obchody w Kozach

Narodowe Śwęto Odzyskania Niepodległości  - obchody w Kozach   8 listopada  godz. 18.00 - Wernisaż fotograficznej wystawy pokonkursowej „Kozy Kozianie – zapis subiektywny” (galeria w Domu Kultury w Kozach)   10 listopada  godz. 9.00 - Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej   11 listopada  godz. 9.00 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny (kościół w Kozach)  godz. 10.00 - Złożenie wiązanek kwiatów pod tablicami pamiątkowymi (pl. Ks. K. Kochaja)  godz. 11.00 - Bieg Niepodległości (stadion CSW Kozy)  godz. 15.00 - Ślady tamtych dni – spacer historyczny (start przy Pałacu Czeczów)

UTW zaprasza na wykłady - Listopad 2021

Koziański Uniwersytet Trzeciego Wieku  zaprasza na wykłady  - Listopad 2021     9 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Rafał Matlak - Odnawialne źródła energii - od A do Z. Słońce , woda, wiatr - energia życia.     16 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Jacek Kachel - Jak Bielsko z Białą się łączyło i co z tego wynikło.     23 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Magdalena Kubica, Dariusz Biela (fortepian)  Wieczór z piosenką autorską. Zarażona poezją.     30 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Dawid Staniek - Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona.

UTW zaprasza na wykład

9 listopada 2021

Wieczór z Kozaiańską Anegdotą

6 listopada 2021

Dom Kultury w Kozach  zaprasza na  "Wieczór z Koziańską Anegdotą",  który odbędzie się  6 listopada 2021 r. o godz. 17:00  w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach.   Podczas imprezy zostaną zaprezentowane między innymi prace zebrane podczas konkursu "Koziańskie Anegdoty".   Wieczór uświetni występ zespołu Brasownik.   Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach.