Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Popis uczniów MOD

18 marca 2022

Zapraszamy na Popis uczniów Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Kóz, który odbędzie się 18 marca 2022 r. o godz. 18:00 w Pałacu Czeczów w Kozach. Wstęp wolny.  Popis uczniów MOD, to okazja do zaprezentowania postępów, jakie poczynili pod okiem swoich instruktorów. Dla młodych muzyków jest możliwością sprawdzenia swoich umiejętności przed szerszą publicznością, a dla debiutujących - niezapomnianym, emocjonującym przeżyciem.

Konwersja cyfrowa domów kultury – następny krok


Konwersja cyfrowa domów kultury – następny krok.

Realizacja projektu grantowego „Razem - platforma kultury lokalnej” nabiera rozpędu. Projekt ten realizowany jest przez Dom Kultury w Kozach, w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.


Już niebawem zostanie uruchomiona cyfrowa platforma kultury lokalnej i rozpoczną się testy jej praktycznego działania. Dla odbiorców platforma będzie widoczna jako strona internetowa lecz jest tylko „wierzchołek” rozbudowywanego systemy komunikacji dla szeroko rozumianych interesariuszy kultury lokalnej. Jednym z elementów tworzonej platformy cyfrowej będzie tworzone i stopniowo rozbudowywane lokalne archiwum cyfrowe. By to mogło zafunkcjonować w praktyce niezbędne będzie posiadanie wiedzy nie tylko z zakresu możliwości korzystania z platformy, ale także prawa autorskiego. Dom Kultury zaprasza liderów lokalnych działań społecznych i kulturalnych, osoby twórcze i wszystkie zainteresowane tematem do wzięcia udziału w pierwszym szkoleniu z zakresu prawa autorskiego i aspektów publikowania dzieł oraz wizerunków w przestrzeni internetowej. Prolog online 6.04., godz. 17-19, spotkanie stacjonarne w Domu Kultury, w sobotę 9.04., godz. 9.00-16.00. Szkolenie jest bezpłatne.


Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z Domem Kultury w Kozach 338 174 232.

Koziańskie serce dla Ukrainy

3 marca 2022


"Koziańskie serce dla Ukrainy" 🇺🇦
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

W czwartek (3.03.) o godz. 11:00

spotkajmy się pod platanem przed Pałacem Czeczów

i zróbmy wielkie niebiesko-żółte serce #solidarnizUkrainą.


💙💛 Każdy otrzyma kartkę z kolorem, a następnie stanie w wyznaczonym miejscu.

Z drona wykonamy fotografie, które będą symbolem naszej jedności

i chęci niesienia pomocy naszym wschodnim sąsiadom! ✌️✌️

Zapraszamy serdecznie! Kto tylko może i da radę!

 

Solidarni z Ukrainą

UTW zaprasza na wykład

1 marca 2022

KOZIAŃSKIE ANEGDOTY - II edycja

Wystawa modelarstwa kolejowego w Kozach

19-20 lutego 2022

🚂 Beskidzka Grupa Modelarska zaprasza na wystawę modelarstwa kolejowego. Makiety można będzie podziwiać w najbliższy weekend - 19-20 lutego 2022 w Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach. Godziny zwiedzania wystawy: 19.02. - sobota - godz. 10:00-13:00, 14:00-18:00 20.02. - niedziela - godz. 10:00-13:00, 14:00-16:00.  Zapraszamy!

XVIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2022

Oferta sponsorska

SEMPER MELIOR - zawsze lepszy

Prosimy stowarzyszenia, instytucje, koła i grupy społeczne działające na terenie Gminy Kozy o zgłaszanie propozycji osób uczących się do lat 25, które realizując swoje pasje lub obowiązki, wyróżniają się w swoim środowisku konsekwencją działania lub pokonują bariery ograniczeń własnych lub stworzonych przez otocznie, tworzą wartościowe wzorce zachowań.

Zgłoszone przez Państwa osoby będą mogły otrzymać wyróżnienie

"SEMPER MELIOR - zawsze lepszy" 2021

ustanowione przez Wójta Gminy Kozy.

Wyróżnienie przyznawane jest w następujących kategoriach:

a. Kultura i sztuka
b. Pasja
c. Człowiek

Zapraszamy do wspólnego wyłaniania kandydatów do tak zaszczytnego wyróżnienia.


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl