Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

UTW zaprasza na wykład

29 marca 2022

We wtorek 29 marca zapraszamy na wykład Błażeja Hałata o poecie urodzonym w Kozach Wincentym Byrskim (1870-1939). Wykład połączony będzie z przekazaniem do Izby Historycznej pamiątek po poecie ofiarowanych przez bratanicę Helenę Byrską-Giergiel.  Zapraszamy! Wstęp wolny!

 

We wtorek, 29 marca 2022, zapraszamy na wykład Błażeja Hałata o poecie urodzonym w Kozach Wincentym Byrskim (1870-1939).

Wykład połączony będzie z przekazaniem do Izby Historycznej pamiątek po poecie ofiarowanych przez bratanicę Helenę Byrską-Giergiel.

Zapraszamy! Wstęp wolny!
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl