Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH

Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH Dom Kultury w Kozach poszukuje osób chętnych na staż na stanowisko asystenta organizatora imprez kulturalnych organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej. W 2022 roku w ramach realizowanego Projektu Urząd planuje organizację staży, na które mogą być kierowane osoby powyżej 29 roku życia (tzn. które osiągnęły 30 rok życia), zarejestrowane w bielskim PUP. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  Dom Kultury w  Kozach, ul. Krakowska 2, 43-340 Kozy, tel. 338174232.

Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH

Chętnych zapraszamy do kontaktu:
Dom Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2, 43-340 Kozy, tel. 338174232.