Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH

 

Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH Dom Kultury w Kozach poszukuje osób chętnych na staż na stanowisko asystenta organizatora imprez kulturalnych organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej. W 2022 roku w ramach realizowanego Projektu Urząd planuje organizację staży, na które mogą być kierowane osoby powyżej 29 roku życia (tzn. które osiągnęły 30 rok życia), zarejestrowane w bielskim PUP. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  Dom Kultury w  Kozach, ul. Krakowska 2, 43-340 Kozy, tel. 338174232.

 


Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH


Dom Kultury w Kozach poszukuje osób chętnych na staż na stanowisko asystenta organizatora imprez kulturalnych organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej.


W 2022 roku w ramach realizowanego Projektu Urząd planuje organizację staży, na które mogą być kierowane osoby powyżej 29 roku życia (tzn. które osiągnęły 30 rok życia), zarejestrowane w bielskim PUP.


Chętnych zapraszamy do kontaktu:
Dom Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2, 43-340 Kozy, tel. 338174232.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl