Koncert fortepianowy Martyny Uchman

22 marca 2022

Zapraszamy na koncert fortepianowy Martyny Uchman Koncert odbędzie się we wtorek, 22 marca w dwóch odsłonach, na pierwszą - o godz. 16:30 - zapraszamy słuchaczy Koziańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach). Drugi koncert dla pozostałych miłośników muzyki fortepianowej o godz. 18:30, wstęp 15 zł - bilety do nabycia w biurze Domu Kultury w Kozach. W repertuarze usłyszą Państwo m.in. nokturny, walce i mazurki Fryderyka Chopina. Zapraszamy.

Zapraszamy na koncert fortepianowy Martyny Uchman

Koncert odbędzie się we wtorek, 22 marca w dwóch odsłonach,