UTW zaprasza

26 stycznia 2021

Plakat - W poprzednich latach w styczniu członkowie naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku  uczestniczyli w Spotkaniu Integracyjnym.  Był to między innymi czas podsumowań i planów na przyszłość.  Obecnie, gdy nie możemy się spotkać, proponujemy krótkie podsumowanie tego,  co udało nam się zrealizować od początku istnienia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kozach.    Podsumowanie przedstawi Mirosław Frączek.  Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania online,  we wtorek 26 stycznia o godzinie 16.30.    Materiał będzie dostępny również w Internecie po premierze.

W poprzednich latach w styczniu członkowie naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

uczestniczyli w Spotkaniu Integracyjnym.

Był to między innymi czas podsumowań i planów na przyszłość.

Obecnie, gdy nie możemy się spotkać, proponujemy krótkie podsumowanie tego,

Podsumowanie przedstawi Mirosław Frączek.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania online,

we wtorek 26 stycznia o godzinie 16.30.

Materiał będzie dostępny również w Internecie po premierze.

www.youtube.com