Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Konkursy, przeglądy, festiwale


XXI Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2021

SZOPKA ROKU 2021  Autorzy: Bartosz Gmaj i Mateusz Gmaj  GRATULUJEMY!  Szopka Roku 2021 wybrana! -czytaj więcej

 

21. edycja Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych za nami. 19 prac złożonych przez 22 uczestników zostało ocenionych przez 9 osobowe jury. Wyjątkowo wyrównana rywalizacja zakończyła się jednopunktowym zwycięstwem pracy nr 12 autorstwa Bartosza i Mateusza Gmaj, która zgromadziła 54 punkty i otrzymaniem tytułu Szopki Roku 2021.

Tuż za zwycięską pracą uplasowały się dwie szopki z identyczną liczbą 53 punktów, stąd decyzja jury o przyznaniu dwóch pierwszych miejsc. Jest to praca nr 9 wykonana przez Wiktorię Stolarczyk /lat 12/ i praca nr 10 autorstwa Arkadiusza Boczka /lat 10/. Trzecie miejsce na podium przypadło Lilianie Nycz za pracę nr 2 /45 punktów/.
Oprócz tego jury przyznało 7 wyróżnień dla prac, które zgromadziły największą liczbę punktów. Są to: Gabriela Góra /praca nr 1/, Bartosz Stanisławski /praca nr 4/, Szymon Stanisławski /praca nr 5/, Łukasz Zawiślak /praca nr 6/, Wojciech Michoń /praca nr 8/, Wiktoria Rasała i Andrzej Drozd /praca nr 12/, Tatiana Malarz /praca nr 14/.

W głosowaniu internautów najwięcej głosów-polubień /377/ otrzymała praca nr 8 wykonana przez Wojtka Michonia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyróżnień i dużego zainteresowania wystawą (ponad 100 osób odwiedziło w niedzielę - 18 grudnia wystawę w Pałacu Czeczów). Mamy nadzieję, że jubileuszowe nagrody przygotowane przez nas z okazji 20-lecia założenia Stowarzyszenia przypadły wszystkim do gustu i będą cieszyć oko na świątecznych choinkach. Dziękujemy za udział i włożoną pracę w przepiękne szopki bożonarodzeniowe.
W tym trudnym czasie życzymy wszystkim spokoju i radości z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

 

***

 

 

REGULAMIN
XXI KONKURSU SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH 2021


Konkurs organizowany jest w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę Kozy.

1. Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy przy współpracy z Domem Kultury w Kozach.


2. Technika wykonania prac dowolna.


3. Prace mogą być wykonane przez wielu autorów.


4. Wykonaną pracę wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia (wypełnioną przez rodzica/opiekuna prawnego lub uprawnionego przedstawiciela grupy) należy dostarczyć do piątku - 10 grudnia 2021 r. do godz. 17:30 do Pałacu Czeczów w Kozach.


5. Kartę zgłoszenia należy pobrać ze strony www.domkultury.kozy.pl lub z recepcji Pałacu Czeczów w Kozach.


6. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.


7. Dostarczenie pracy do konkursu jest równoznaczne:
a. ze zgłoszeniem pracy do konkursu,
b. z potwierdzeniem pełni praw autorskich osobistych oraz majątkowych do zgłoszonych prac,
c. ze zgodą na: fotografowanie i publikację pracy, publikację wizerunku autora/autorów, przetwarzanie danych osobowych autora/autorów oraz publikację imienia i nazwiska autora/autorów pracy w mediach, prasie (w tym w Koziańskich Wiadomościach), na stronach internetowych Organizatorów oraz w serwisie Facebook w celu przeprowadzenia konkursu oraz w celach informacyjnych i promocyjnych,
d. z nieodpłatnym udzieleniem prawa Organizatorom konkursu do umieszczenia nadesłanej pracy w Internecie oraz prezentacji publicznej w formie wystaw, plakatów, kalendarzy, itp. wydawnictw,
e. z wyrażeniem zgody na zachowanie i przetwarzanie danych osobowych autora/autorów prac przez Dom Kultury w Kozach według zasad określonych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwanego dalej RODO).
f. z pełnym zwolnieniem serwisu Facebook z odpowiedzialności.
g. z akceptacją niniejszego regulaminu.


8. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

 

9. OCENA PRAC:


a. Ocena jury konkursowego.
Ocena prac zostanie dokonana przez powołane przez Organizatora Jury.
Jury przyznaje wyróżnienia i nagrody oraz tytuł Szopki Roku 2021.
Werdykt Jury jest ostateczny.


b. Głosowanie internautów.
Prace zostaną zamieszczone przez Organizatora na stronie serwisu Facebook pod adresem www.facebook.com/KonkursSzopekWKozach/, w albumie o nazwie „Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2021” i opatrzone numerem konkursowym, imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem autora/autorów, gdzie będą oceniane przez Internautów poprzez „polubienie” pracy. „Polubienia” prac zostaną zliczone z dniem 17 grudnia 2021 r. o godz. 19:00. Autor/autorzy pracy, która otrzyma największą ilość „polubień” otrzyma Nagrodę Internautów.


Jednocześnie Organizator informuje, iż Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.


10. Prace konkursowe zostaną zaprezentowane publiczności podczas wystawy zorganizowanej w Pałacu Czeczów w Kozach w dniach 13-19 grudnia 2021.


11. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi w niedzielę, 19 grudnia 2021 r. o godz. 16:00 podczas zakończenia wystawy w Pałacu Czeczów w Kozach.
Ponadto Wyniki zostaną podane na stronie www.facebook.com/KonkursSzopekWKozach/ oraz na stronie Domu Kultury w Kozach: www.domkultury.kozy.pl.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!


Regulamin XXI Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych - Kozy 2021 (pdf) - kliknij, aby pobrać


Karta zgłoszenia XXI Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych - Kozy 2021 (pdf) - kliknij, aby pobrać
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl