Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


Wieczór z piosenką autorską Magdaleny Kubicy - ZARAŻONA POEZJĄ - 23 i 26 listopada 2021


Zapraszamy na Wieczór z piosenką autorską Magdaleny Kubicy ZARAŻONA POEZJĄ   przy fortepianie - Dariusz Biela prowadzenie Wojciech Rusztyn  Pałac Czeczów w Kozach wtorek, 23 listopada 2021, godz. 16:30 piątek, 26 listopada 2021, godz. 18:30   Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odebioru w biurze Domu Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2.


Zapraszamy na

Wieczór z piosenką autorską

Magdaleny Kubicy

ZARAŻONA POEZJĄ


przy fortepianie - Dariusz Biela

prowadzenie - Wojciech Rusztyn


Pałac Czeczów w Kozach

wtorek, 23 listopada 2021, godz. 16:30

piątek, 26 listopada 2021, godz. 18:30


Magdalena Kubica – żona, mama, miłośniczka gór, teatru i czarnego kundla. Zawodowo radca prawny. W wolnych chwilach pisze wiersze, opowiadania i teksty piosenek. Nieporadnie stworzone melodie oddaje w ręce Darka, by stały się prawdziwą muzyką. Przechorowała covida, choć od lat zarażona jest poezją.


Dariusz Biela – młody i niezwykle uzdolniony kompozytor i akompaniator. Romantyk totalny. O sobie mówi: Na fortepianie gram od 19 lat same smutne piosenki, choć to mało marketingowe. Lubię się pośmiać, tak samo jak dłuższą chwilę milczeć. A pomiędzy śmiechem i milczeniem gra – w ulubionych tonacjach moll.


Wojciech Rusztyn – człowiek życzliwy Magdzie i Darkowi. Elegant. Zawodowo również życzliwy – urzędnik. W naszym wieczorze – prowadzący, organizator sceny i aktor, bo Wojciech w duszy zawsze jest aktorem.


Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl