Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Projekty


Tradycje spod Hrobaczej - organizacja imprezy dożynkowej (PROW 2011)

 
Program / Działanie
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 / Małe projekty

Projektodawca
Dom Kultury w Kozach

Tytuł projektu
Tradycje spod Hrobaczej - organizacja imprezy dożynkowej.

Termin realizacji
2011


Budżet projektu
Całkowita wartość projektu: 24 090,00 zł
Dofinansowanie PROW: 14 448,00 zł

Cel projektu:
Zaangażowanie i aktywizacja mieszkańców poprzez uczestnictwo w imprezach dożynkowych na terenie Gminy Kozy, w oparciu o potencjał lokalnej tradycji i kultury.

 

W dniach 10-11 września 2011 roku odbyły się w Kozach Dożynki stanowiące okazję nie tylko do spędzenia wspólnie wolnego czasu, ale przede wszystkim dały możliwość zaprezentowania wielu lokalnych aktywności. W ramach projektu przygotowano podstawowe zaplecze techniczne i programowe dla odbycia dwudniowej imprezy w trakcie której mieszkańcy wzięli udział w zorganizowanych publicznych 'warsztatach dożynkowych' (wykonywanie wieńcy, wypiek ciast itp.), imprezie festynowej, korowodzie dożynkowym, koncertach artystycznych oraz pokazach (np. zanikające czynności gospodarskie). Ponadto zorganizowano spotkanie integracyjne z obiadem dla rolników oraz zaproszonych gości. Dofinansowaniu podlegał również wynajem namiotów biesiadnych, zestawy ławo stołów, nagłośnienie, oświetlenie, zadaszenie estrady oraz występ zespołu muzycznego. Uczestnictwo w imprezie pozwoliło mieszkańcom na aktywne spędzenie wolnego czasu, a przez to wzmocniło ich więzi z miejscem zamieszkania.


Zestawienie rzeczowo-finansowe (pdf)
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl