Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Wystawy


PAPIEROWA WYOBRAŹNIA - wystawa twórczości Jacka Kućki - 23.10.2020 r. - otwarcie wystawy online

Plakat - PAPIEROWA WYOBRAŹNIA - wystawa twórczości Jacka Kućki - WERNISAŻ ONLINE

 

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ

pt. PAPIEROWA WYOBRAŹNIA

- wystawa twórczości Jacka Kućki

czynna w dniach: 23.10-30.11.2020 r.

w Galerii Pałacu Czeczów w Kozach.


 

Już w piątek 23 października, w Galerii Pałacu Czeczów będzie miało miejsce otwarcie kolażowej wystawy „Papierowa wyobraźnia”, autorstwa koziańskiego artysty samouka Jacka Kućki.

 

Od jego pierwszej (wówczas było to eksperymentowanie z fotografią i jej formą) w Pałacu Czeczów, "Sanctus et reliquiae - Współczesne świętości", minęło już przeszło 6 lat. W tym czasie samodzielnie udoskonalał swój warsztat, szukał własnego sposobu na wyrażenie się poprzez sztukę. Uczestniczył w kilku wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.

 

W zamyśle autora „Papierowa […]” jest odpowiedzią na chęć zrealizowania dotąd jeszcze niezrealizowanych kolażowych pomysłów. Jak sam podkreśla, prac będzie dużo i będą one wciągające, przykuwające wzrok. Zobaczyć będzie można również kilka istniejących już prac, m.in. oryginalną kolażową kozę z projektu Kojskie Q oraz ogon z plakatu do krakowskiego spektaklu o Małej Syrence.

 

Sam autor o swoich pracach mówi, że są trochę prowokacyjne, a na chwilę obecną inspiruje go kolaż analogowy - Wycinając, sklejając, łącząc w ciekawy sposób różne elementy. Prace plastyczne staram się wykonywać w jak największym stopniu ręcznie, nie lubię posiłkować się programami graficznymi. Jestem zdania, że im więcej elementów składa się na daną pracę, tym jest ona ciekawsza. Staram się tworzyć prace miłe dla oka, ale również skłaniające ku refleksji. Swoją sztukę mogę podsumować słowami, że mniej znaczy więcej, ale więcej to też czasami mniej. – wyjaśnia.

 

Wystawę będzie można zwiedzać do końca listopada br.

 

Q

Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl