Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Wystawy


My Lisbon - wernisaż wystawy fotografii Gaby Kine - 31.07.2020 r.

Gaba zaprasza do Lizbony Mamy przyjemność gościć w galerii Pałacu Czeczów wystawę fotograficzną Gaby Kine, która zaprasza do odwiedzenia Lizbony. Tu Lizbona, sugestywnie pokazana oczyma autorki, zatrzymuje nas przy kolejnych obrazach. Zestawienia widoków ulic z barwami nocy i reklam nie tyle przenosi widza w konkretne miejsca, co wywołuje wrażenie żywego uczestnictwa w życiu ulicznym Lizbony. Tę podróż odbędziesz bez biletów i kłopotliwych zabiegów – wystarczy odwiedzić wystawę w Pałacu Czeczów, która jest eksponowana w godzinach zbieżnych z funkcjonowaniem biblioteki (np. wybierając się po książkę odwiedź wystawę).   Gaba Kine (kiedyś Kowalówka) - artystka fotografka z zawodu i z zamiłowania. Fotografia to jej pasja od wielu lat. Absolwentka Bielskiej Szkoły Fotografii u Witolda Kubika, gdzie doskonaliła swój warsztat i miała możliwość korzystania z doświadczenia znanych i cenionych fotografów. Pokazywała swoje zdjęcia na kilku autorskich wystawach w Bielsku-Białej oraz na wystawie zbiorowej w Rybniku. Laureatka konkursu fotograficznego „Pejzaż kobiety” w Tarnowie oraz niejednokrotna laureatka konkursu „Wrzuć na Luz” w Bielsku-Białej. Jest miłośniczką głównie fotografii reportażowej, ale też portretowej i studyjnej. To co ją zachwyca mówi: „To magia światła w obiektywie oraz możliwość zatrzymywania w kadrze emocji ludzi na dłuższą chwilę.”


Gaba zaprasza do Lizbony
Mamy przyjemność gościć w galerii Pałacu Czeczów wystawę fotograficzną Gaby Kine, która zaprasza do odwiedzenia Lizbony. Tu Lizbona, sugestywnie pokazana oczyma autorki, zatrzymuje nas przy kolejnych obrazach. Zestawienia widoków ulic z barwami nocy i reklam nie tyle przenosi widza w konkretne miejsca, co wywołuje wrażenie żywego uczestnictwa w życiu ulicznym Lizbony. Tę podróż odbędziesz bez biletów i kłopotliwych zabiegów – wystarczy odwiedzić wystawę w Pałacu Czeczów, która jest eksponowana w godzinach zbieżnych z funkcjonowaniem biblioteki (np. wybierając się po książkę odwiedź wystawę).


Gaba Kine (kiedyś Kowalówka) - artystka fotografka z zawodu i z zamiłowania. Fotografia to jej pasja od wielu lat. Absolwentka Bielskiej Szkoły Fotografii u Witolda Kubika, gdzie doskonaliła swój warsztat i miała możliwość korzystania z doświadczenia znanych i cenionych fotografów. Pokazywała swoje zdjęcia na kilku autorskich wystawach w Bielsku-Białej oraz na wystawie zbiorowej w Rybniku. Laureatka konkursu fotograficznego „Pejzaż kobiety” w Tarnowie oraz niejednokrotna laureatka konkursu „Wrzuć na Luz” w Bielsku-Białej. Jest miłośniczką głównie fotografii reportażowej, ale też portretowej i studyjnej. To co ją zachwyca mówi: „To magia światła w obiektywie oraz możliwość zatrzymywania w kadrze emocji ludzi na dłuższą chwilę.”


WERNISAŻ WYSTAWY

31 lipca 2020 r., godz. 18:00

Galeria Pałacu Czeczów w KozachGaleria


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl