Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


KozyNostra Rock Fest 2021 - 7.08.2021 r.


Zapraszamy 07.08.2021 r. o godz. 15:00

do parku dworskiego w Kozach,

aby na łonie otaczającej przyrody posłuchać dobrej muzyki,

spotkać się ze znajomymi, rodzinami,

bo muzyka integruje!


Szczegóły również na: www.facebook.com/kozynostrarockfest


Harmonogram imprezy:
15:00 Start
15:10-15:40 Walimy w Kocioł
16:00-16:50 Soul Blast
17:10-18:00 Honker
18:00-19:00 (przerwa techniczna)
19:00-20:00 Prosecutor
20:30-22:00 More Than Less

 

Jeżeli chcesz wesprzeć finansowo KozyNostra Rock Fest 2021

- dołącz do zrzutki na: www.zrzutka.pl/w9v57tMore Than Less
Zespół More Than Less powstał w 2013 roku i gra szeroko rozumianego modern hard rocka.
Teraz można by było wspomnieć o historii zespołu, jak wiele muzyka dla nich znaczy, kim są i kim było tych kilka osób, które swego czasu wchodziły w skład More Than Less. Ale kogo to tak naprawdę interesuje?
To, co może Was zainteresować, to energia i brzmienie, które towarzyszą ich koncertom i tym właśnie chcą się z Wami dzielić.
Mocny, rockowy cios w twarz gwarantowany!


Prosecutor
Zespół Prosecutorpowstał w 1988 r. w Bytomiu. Na swoim koncie ma demo \"Desert Of Death\", po nagraniu którego zaczął koncertowanie. W 1992 r. PROSECUTOR zakwalifikował się do Jarocina, gdzie zagrał dla ponad dwutysięcznej publiczności. Po powrocie z Jarocina zespół wszedł do studia i zarejestrował album \"Krew Czarnej Ziemi\". Kolejne koncerty z takimi zespołami jak Dragon, Destroyers, Pandemonium, Quo Vadis, Mordor, Pungent Stench, Liers In Wait pokazały że PROSECUTOR dobrze umocnił się na polskim rynku muzyki metalowej.
Zespół zawiesił swoją działalność w latach 1995-2014. W 2016 r. ukazały się utwory \"Królestwo Złotych Łez\" oraz \"Trzy Kroki Za Śmiercią\", a we wrześniu 2017 r. ukazała się reedycja \"Krew Czarnej Ziemi\" na CD wraz z dodatkami live. Ostatnim dorobkiem zespołu jest album \"Sól Życia\" z czerwca 2019 r.


Honker
Zespół HONKER proponuje podróż w czasie do muzyki rockowej lat 80-tych i 90-tych. Utwory zespołu znakomicie wpisują się w muzyczne realia tamtego okresu. Ich kompozycje to mieszanka soczystego rock-bluesa z lirycznymi balladami. To również połączenie doświadczenia scenicznego z dużą dawką energii.
Kompozycje grupy to w całości utwory autorskie, opowiadające o codziennym życiu, miłości, rozterkach, pasjach i uczuciach.
Skład zespołu skrystalizował się w sierpniu 2014 roku, kiedy młody wokalista Dawid Bielas dołączył do przygotowujących wówczas nowy repertuar kolegów. Obdarzony charakterystycznym, mocnym głosem dodaje utworom zespołu niepowtarzalnego klimatu.
Wiosną ubiegłego roku ukazała się debiutancka płyta zespołu pt. \"Dla niej wszystko\". Krążek zawiera 10 kompozycji zyskujących bardzo pozytywne opinie słuchaczy. Recenzja płyty ukazała się m.in. w ogólnopolskim kwartalniku \"Twój blues\".


Soul Blast
Zespół Soul Blast pochodzi z Katowic. Mieszają style i gatunki mocnego grania doskonale się przy tym bawiąc. Swoją muzykę definiują jako South Groove Core.


Walimy w Kocioł
Grupa perkusyjna \"Walimy w Kocioł\" pochodzi z Kóz. Składa się z pasjonatów szeroko pojętej sztuki perkusyjnej, którzy są żywym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno, by zacząć spełniać swoje marzenia!
Formacja ta wykonuje pokazy m. in. na koncertach, piknikach, weselach oraz różnorodnych wydarzeniach sportowych i eventach. Jako grupa perkusyjna miała również swój epizod w polsko-kolumbijskim filmie \"Kolej na miłość\".
Początkiem bieżącego roku zespół obchodził 5-lecie swojej działalności. Śmiało można powiedzieć, że \"Walimy w Kocioł\" ma już rzeszę swoich fanów i to właśnie dla nich muzycy ciągle poszerzają swój repertuar. Grupa od lat współpracuje m. in. z Domem Kultury w Kozach oraz Instytutem POLISH DRUMMERS.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl