Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Projekty


Kino Marzenie (ASOS 2014-2020)


OBEJRZYJ FILM !!!

 

 

 

 

 

 

Spółdzielnia Socjalna Kino Marzenie wraz z Domem Kultury w Kozach od 4 maja rozpoczęła realizację projektu „KINO MARZENIE”. Celem przedsięwzięcia jest wzrost aktywności osób starszych zamieszkujących Gminę Kozy i rozwój integracji międzypokoleniowej. Projekt skierowany jest do osób powyżej 60 roku i młodzieży szkolnej do 25 roku życia zainteresowanych realizacją filmu o historii mieszkańców Gminy Kozy. Uczestnicy i uczestniczki zapoznają się z przygotowaniem scenariuszy filmowych, zrealizują produkcję filmową i wykonają skład filmu.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
Obejrzyj film: Projekt Kino Marzenie Kozy
Oficjalna strona Spółdzielni "Kino Marzenie"

 
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl