Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd


Witamy na stronie internetowej Domu Kultury w Kozach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
jak i działalnością naszej placówki.


Misją Domu Kultury jest uczestnictwo w życiu społecznym miejscowości Kozy, będąc platformą aktywności dla osób, grup i organizacji, których działania przyczyniają się do tworzenia i upowszechniania kultury. Dom Kultury w Kozach jest przestrzenią dla działań twórczych indywidualnych i zbiorowych. Domu Kultury w Kozach buduje więzi społeczne i umacnia tożsamość lokalną oraz narodową w nieskrępowanych formą działaniach twórczych opartych na lokalnej duchowości, tradycji oraz historii.


Aktualności

PISANKA ROKU 2022

UTW zaprasza na wykład

5 kwietnia 2022

Plakat - Zapraszamy na wykład Mirosława Frączka pt. Jajko czyli o wielkanocnej tradycji robienia pisanek. Wykład uzupełniony będzie wystawą pisanek zgłoszonych do XIV Konkursu na koziańską pisankę Wielkanocną 2022.

UTW zaprasza na wykład

29 marca 2022

We wtorek 29 marca zapraszamy na wykład Błażeja Hałata o poecie urodzonym w Kozach Wincentym Byrskim (1870-1939). Wykład połączony będzie z przekazaniem do Izby Historycznej pamiątek po poecie ofiarowanych przez bratanicę Helenę Byrską-Giergiel. Zapraszamy! Wstęp wolny!

XIV Konkurs na Koziańską Pisankę Wielkanocną 2022

Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH

Staż: ASYSTENT ORGANIZATORA IMPREZ KULTURALNYCH Dom Kultury w Kozach poszukuje osób chętnych na staż na stanowisko asystenta organizatora imprez kulturalnych organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej. W 2022 roku w ramach realizowanego Projektu Urząd planuje organizację staży, na które mogą być kierowane osoby powyżej 29 roku życia (tzn. które osiągnęły 30 rok życia), zarejestrowane w bielskim PUP. Chętnych zapraszamy do kontaktu: Dom Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2, 43-340 Kozy, tel. 338174232.

Nabór na wolne stanowisko - Główny Księgowy

Koncert fortepianowy Martyny Uchman

22 marca 2022

Zapraszamy na koncert fortepianowy Martyny Uchman Koncert odbędzie się we wtorek, 22 marca w dwóch odsłonach, na pierwszą - o godz. 16:30 - zapraszamy słuchaczy Koziańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach). Drugi koncert dla pozostałych miłośników muzyki fortepianowej o godz. 18:30, wstęp 15 zł - bilety do nabycia w biurze Domu Kultury w Kozach. W repertuarze usłyszą Państwo m.in. nokturny, walce i mazurki Fryderyka Chopina. Zapraszamy.

UTW zaprasza na wykład

15 marca 2022

 Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kozach zaprasza na Wykład Bartłomieja Jurzaka Koziański pitwal czyli Jesteś z Kóz, ka mos nóz? - 15 marca 2022 r., godz. 16:30 Pałac Czeczów w Kozach

Drzwi do kariery - koncert semestralny

10 marca 2022

Kobiecy (wszech) Świat - koncert

13 marca 2022

Kojzki Kolektyw Artystyczny przy współpracy z Domem Kultury w Kozach zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. w niedzielę, 13 marca 2022 r. o godz. 18.00 sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach.  Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Domu Kultury, a także przed wejściem na koncert. Dochód w całości przeznaczony na pomoc Ukrainie.   Występują soliści i solistki Kojzkiego Kolektywu Artystycznego i grupy wokalnej Domu Kultury w Kozach: Agata Zielińska, Anna Dudziak, Edyta Czaderna, Laura Warszawska, Sylwia Drewnicka, Małgorzata Łodziana, Patryk Drewnicki, Sebastian Harężlak,  Zespół Brasownik, Chór Domu Kultury w Kozach,  akompaniament - Paweł Stępień, przygotowanie wokalne - Anna Czaplińska-Syjota, scenariusz i prowadzenie - Sabina Piskorek, koordynacja wydarzenia - Sylwia Drewnicka, realizacja dźwięku i oświetlenie - Art-Strefa Daniel Wysocki.  Zapraszamy!!!


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl